Autopůjčovny

Využijte služeb naší autopůjčovny

Patříte k lidem, kteří nemají svůj vlastní osobní automobil, protože jej nepotřebují? Bydlíte v Praze, kde se kamkoliv dostanete naprosto bez problémů s pomocí MHD? Auto využijete jen párkrát do roka? Naprosto vás chápeme. Přesně pro tyto účely vznikají autopůjčovny, které jsou vám schopny pronajmout osobní automobil, dodávku, ale i další vozidla ve chvílích, kdy auto potřebovat budete.

Využijte služeb naší autopůjčovny sídlící v Praze 4, ale působící po celém městě. Služby naší autopůjčovny poskytujeme již 12 let, za tu dobu jsme nasbírali spousty spokojených klientů, kteří se k nám velmi rádi vrací. Můžeme vám nabídnout jak zapůjčení vozidla na krátkou dobu, tak i dlouhodobě – a to formou tzv. operativního leasingu, kdy budete náš automobil používat jako by byl váš, přičemž veškerá starost o toto vozidlo zůstane v naší režii.

Naše automobily jsou ve skvělém technickém stavu

Všechny naše automobily jsou zabezpečeny pomocí GPS, takže nehrozí, že by vznikaly nejasnosti ohledně polohy vozu. Dále jsou naše vozidla opatřena dálniční známkou, mají i zaplacenou silniční daň. V případě, že budete potřebovat služby naší autopůjčovny z důvodu stěhování, jsme vám schopni zajistit bezplatné zapůjčení příslušenství: stěhovací popruhy, rudly. Na dovolenou vám pak rádi nabídneme rakev na auto nebo třeba dodávku, kterou můžete využít třeba k dobrodružnějšímu cestování.
Služby naší autopůjčovny jsou opravdu rozsáhlé. Vlastníme rozsáhlý vozový park, máme automobily osobní, ale i dodávky. Technický stav našich vozidel je bezkonkurenční. Navíc vám nebudeme účtovat žádné jiné poplatky než ty, na kterých se jasně dohodneme. V případě, že budete potřebovat auto hodně rychle, se můžete také spolehnout na nás. Automobily jsme schopni přistavit do devadesáti minut od objednání. V ceně pronájmu vozu jsou i kompletní asistenční služby. A to nejlepší, jsme vám k službám každý den v týdnu. A to i o víkendech.