Jak probíhá zapůjčení vozidla

Rozhodli jste se, že si půjčíte některý z našich automobilů? Máte ale strach z toho, že nevíte, co všechno je třeba udělat? Přesně proto jsme pro vás připravili velmi jednoduchý postup, dle kterého probíhá zapůjčení vozidla.

VÝBĚR VOZIDLA

Ze všeho nejdříve si musíte vybrat některé z našich kvalitních automobilů či dodávek. Naše autopůjčovna v Praze disponuje širokou škálou automobilů a dodávek ve skvělém technickém stavu. Mezi námi preferovanou značku patří zejména automobily značky Škoda, kde si každý najde to své. Nabízíme zde jak obyčejnější Octavii, tak i luxusnější automobil Superb. Celou nabídku automobilů najdete v dané sekci zde, na webu. V případě, kdy si nejste jisti, jaké vozidlo je pro vás to pravé, můžete se nám ozvat. A my vám rádi s jeho výběrem pomůžeme. Dobrou zprávu máme i pro ty, kteří neumí zacházet s manuální převodovkou. Naše autopůjčovna Praha nabízí jak auto s manuálem, tak i s automatickou převodovkou.

OBJEDNÁNÍ VOZIDLA

Nyní přichází na řadu rezervace vozidla, které vás zaujalo. Všechny vozy z naší autopůjčovny Praha 4 si můžete zarezervovat na emailu: (zde vložte email), telefonu: (zde vložte telefon) nebo na: (zde zadejte jinou možnost, pokud je). Nezapomeňte při rezervaci uvést, kde si auto budete vyzvedávat. Můžete si pro něj přijít přímo do naší autopůjčovny, nebo vám jej můžeme přistavit kdekoliv po Praze – a to zdarma, s výjimkou letiště. V případě, kdy chcete vozidlo přistavit mimo Prahu, je třeba se s námi individuálně domluvit. S našimi vozidly můžete cestovat nejen po České republice, ale i po ostatních zemích EU.

PŘEDÁNÍ VOZIDLA

Převzetí vozidla probíhá vždy v domluvený čas, případně i na domluveném místě. Při převzetí vozidla jej společně zkontrolujeme a nafotíme. Všechny naše vozidla jsou ve skvělém stavu, avšak důkladnou kontrolou zamezíme případným pochybnostem a problémům při vrácení. Dále pak s naším zaměstnancem sepíšete velmi jednoduchou a srozumitelnou smlouvu o tom, že jste si u nás automobil zapůjčili. Všechny tyto formality vám nezaberou více než čtvrt hodiny.

ZÁBAVA MŮŽE ZAČÍT

Autopůjčovna Praha 4 dbá na spokojenost svých zákazníků, a proto jim nabízí hned několik služeb, které docilují vyššího komfortu při jakékoliv jízdě. Kromě GPS navigace a možnosti zapůjčení dětské autosedačky, mají naši klienti v ceně nájmu připojištěnou záruku mobility pro jakoukoliv technickou závadu, plné pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb. V případě jakýchkoliv potíží můžete volat na naši infolinku: (telefonní číslo).

VRÁCENÍ VOZIDLA

Posledním nezbytným krokem, který musíte udělat, je vrácení vozidla. Váš automobil vracejte s plnou nádrží tak, jako jste automobil obdrželi. Automobil by měl být při vrácení v naprosto stejném stavu, v jakém jsme vám jej zapůjčili. Tak jako u zapůjčení, i při vrácení vozidla jsme schopni přijet v domluvený čas na domluvené místo a automobil si vyzvednout. Při vrácení vozu bude zkontrolován jak stav vozu, tak i nádrže a ujeté km. Poté vám bude vrácena vratná kauce. V případě, že jste kauci skládali před platební kartu či bankovní převod, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.