Spolehlivé vozy, to je Autopůjčovna Tábor

Spolehlivé vozy, to je Autopůjčovna Tábor

Spolehlivé vozy, to je Autopůjčovna Tábor

25.03 2020

Potkala vás nečekaná porucha vašeho vozu? Nebo potřebujete jen akutní mobilitu a nestojí za to kupovat vlastní vůz? V tomhle i dalších případech je pro vás autopůjčovna Tábor perfektním řešením. Jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU, je nám celkem lhostejné – naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu.

Náš vozový park je opravdu rozsáhlý

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, takže si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy.

Proč právě autopůjčovna Tábor?

Technický stav našich vozidel je vždy perfektně udržovaný a naši lidé za něj ručí. S námi nečekejte žádné skryté poplatky. Vše s vámi probereme jasně a stručně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby, kde lze sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Spolehlivé vozy, to je Autopůjčovna Tábor

Jak konkrétně postupovat

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás určitě mile překvapí svou přístupností a jednoduchostí. Stačí vám k tomu minimálně dvouleté zkušenosti s řízením automobilu, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz. Ty nám předložíte během sjednávání konkrétního pronájmu vozu. A ještě jedna milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, nikde nejsou zašité další poplatky.

Přístup profesionálů a záruka stavu vozidel

Naši lidé mají auta v krvi, není to pro ně tedy jen práce, ale i životní láska. Z toho mimo jiné plyne jejich dokonalé porozumění řemeslu. Takže se nás nebojte v případě nejasností zeptat – na cokoliv. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme.

Naše vozidla používáme i my sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. V autopůjčovně Tábor se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás moderní automobily, které vám zajistí komfortní cestu.