Autopůjčovna Samuel Třebíč i České Budějovice

Autopůjčovna Samuel Třebíč i České Budějovice

Autopůjčovna Samuel Třebíč i České Budějovice

25.03 2020

Autopůjčovna Samuel –  ten pravý tým na spolupráci

Potkala vás nečekaná porucha vašeho vozu? Nebo potřebujete jen akutní mobilitu a nestojí za to kupovat vlastní vůz? V tomhle i dalších případech je pro vás autopůjčovna Samuel perfektním řešením. Jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU, je nám celkem lhostejné – naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu.

Vozový park značného rozsahu

Každý máme jiný vkus a potřeby a tedy preferujeme vozy jiného typu a vzhledu. To je taky důvod, proč je náš vozový park výborně zásoben, takže si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Stejně tak nechybí ani luxusnější vozidla, se kterými se dá kupříkladu reprezentaci vaše společnost. Vše se dá zvolit s manuální či automatickou převodovkou.

Autopůjčovna Samuel Třebíč i České Budějovice

Jak na to konkrétně

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Jak probíhá zapůjčení

Na výběr máte široky sortiment osobních automobilů. Všechny automobily jsou pravidelně servisovány a podrobovány kontrole, ručíme vám tedy za jejich stoprocentní technický stav. Najdete tu obyčejnou Fabii na výlet, tak i modernější Octavii. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme.

Po volbě je čas na jeho rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny si můžete rezervovat mailem či po telefonu. Uveďte také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit.

Čas předání záleží na konkrétní domluvě. Při samotném převzetí klientem vůz nafotíme a zkontrolujeme. Je to pojistka případných problémů a pochybností při vrácení. Poté sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla – celý proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Autopůjčovna Samuel Třebíč i České Budějovice

Návrat

Vrácení vozu je posledním krokem naší spolupráce. Vozy mají vždy natankováno, proto prosíme o stejný stav při navrácení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na domluveném místě, kde zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujeté kilometry. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci skládali přes platební kartu či bankovní převod, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.