O nás

Ze života naší autopůjčovny v Praze 4

Víme, jak je důležité cestovat v co největším pohodlí. I proto nabízíme k zapůjčení jen taková auta, v nichž se rádi vozíme i my, tým naší autopůjčovny. Autopůjčovna Praha 4 je na trhu ve světě půjčoven celých 12 let. Za tu dobu víme, co naši klienti vyžadují, proto své služby neustále přizpůsobujeme právě vám, našim zákazníkům.

V současnosti jste vám schopni zapůjčit širokou škálu osobních automobilů, ale také dodávek. Naše půjčovna si zakládá zejména na automobilech značky Škoda. Jsme schopni vám nabídnout jak krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem. Díky tomu nebudete limitováni tím, zda se z výletu vrátíte večer nebo až ráno. Vše závisí na domluvě.

Autopůjčovna Praha 4 byla založena na „zelené louce“. Ačkoliv sídlíme právě v této části Prahy, půjčujeme automobily po celé Praze 1-10.

Garantujeme vám

Flexibilitu

Chápeme, že v našich životech mohou nastat nejrůznější situace. Může se nám rozbít vlastní automobil těsně před odjezdem na dovolenou. Nebo žádný nevlastníme, protože nám stačí MHD, přičemž se naskytne chvíle, kdy potřebujeme jet na delší trasu, a auto by se nám hodilo. Nemluvě o snaze vypadat reprezentativně a jezdit v něčem spolehlivém.

Právě pro tyto případy naše půjčovna funguje 7 dní v týdnu. Nezáleží na tom, zda si auto půjčíte v pondělí nebo o víkendu. Jsme schopni vám vyjít maximálně vstříc. Dokonce jsme vám schopni přistavit vozidlo do 90 minut od vytvoření objednávky. A to se vyplatí!

Důvěryhodnost

Naší autopůjčovně můžete věřit. Nic neskrýváme. Jestliže se najde něco, co vás zajímá, upřímně vám odpovíme. Nemluvě o referencích našich klientů, kde si mžete přečíst, jaké s námi mají zkušenosti. Naše ceny jsou konečné, nečeká na vás ani žádné nepříjemné překvapení v podobě skrytých poplatků.

Profesionální přístup

Autopůjčovna Praha 4 dbá na spokojenost svých zákazníků. Všichni zaměstnanci naší autopůjčovny jsou lidí, kteří vědí, o čem hovoří. Proto nemusíte mít strach zeptat se nás na cokoliv. Zajímá vás, jaké auto by pro vás bylo v danou chvíli pro danou příležitost hodit? Zeptejte se. Zajímá vás, jaké rozdíly mezi auty jsou? Také se můžete zeptat. Nemluvě o tom, že jsme vám ochotni poradit s čímkoliv, čemu nebudete rozumět.

Spolehlivost

Protože si jdeme za tím, že budeme půjčovat pouze takové vozy, které bychom bez obav používali i my, najdete v naší autopůjčovně pouze automobily, na které je spoleh. Nejen že u nás najdete moderní vozy značky Škoda. Všechny tyto vozy jsou navíc ve skvělém technickém stavu.