Široký vozový park autopůjčovny Zlín

Široký vozový park autopůjčovny Zlín

Široký vozový park autopůjčovny Zlín

25.03 2020

Řešíte kritickou situaci a váš vůz vypověděl službu? Nebo je dlouhodobě v servisu, ale vy potřebujete vozidlo pro dovolenou s rodinnou nebo firemní cestu? To jsou situace, kdy je autopůjčovna Zlín perfektním řešením. Našim lidem je jedno, zda budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po třech státech. Naším primárním cílem je spokojený klient – tedy vaše osoba. Proto jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu.

Vozový park pro náročné

Každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si z naší nabídky vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše ve verzích s  manuální i automatickou převodovkou.

Jak na to konkrétně?

Podmínky zapůjčení vozidla od autopůjčovny Zlín vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Flexibilita a důvěryhodnost

I ty nejlepší plány může zkřížit náhoda nebo jakákoli nečekaná komplikace. Je nám to jasné i z našich zkušeností. Proto vám garantujeme přistavení vozu do 90ti minut od objednávky celých sedm dní v týdnu. Tím pádem už nehrozí, že se budete stresovat kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, případně se nebudete mít v čem přestěhovat do nového bytu nebo kanceláře.

Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte, a pokud chcete znát ohlasy na naše služby, navštivte sekci referencí.

Široký vozový park autopůjčovny Zlín

Další informace

Pokud toužíte po pronájmu na delší časové období, je tu možnost domluvy na operativním leasingu. Vozidla jsou určeny k cestování jak po České republice, tak i po celém území EU. Stačí se s námi předem domluvit. Uvedené ceny platí pro veřejnost a smluvní partnery. Nájem i vratná kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje k pronájmu kromě uvedených dokladů ještě výpis z obchodního rejstříku.