Bonusy

Protože dbáme na to, aby byl každý z našich zákazníků spokojený, nabízíme jim hned několik bonusových služeb, jejichž cílem je zajistit dokonalý komfort při cestování:

  • PŘISTAVENÍ VOZIDLA DO 90 MINUT OD OBJEDNÁVKY
  • MOŽNOST SJEDNAT 0% SPOLUÚČAST
  • ASISTENČNÍ SLUŽBA ZDARMA
  • VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Přistavení vozila do 90 minut od objednávky

Naše autopůjčovna si zakládá na možnosti vypůjčení vozidla na poslední chvíli. To znamená, že jsme vám schopni zapůjčit a přistavit vozidlo kdekoliv po Praze do 90 minut po objednání vozidla. Ve chvíli, kdy obdržíme vaši objednávku, náš tým připraví automobil, které jste si objednali. A poté vám jej přistaví na vámi zvoleném místě. Tato dodací lhůta je platná pro všechny typy objednávek.

Možnost sjednat 0% spoluúčast

U všech našich vozidel nabízíme možnost sjednat si takzvanou 0% spoluúčast. To znamená, že si můžete vytvořit naprostou jistotu v tom, že pokud havarujete (jakýmkoliv způsobem), budete z obliga a nebudete muset platit žádné škody. Vše si budeme řešit sami.

Asistenční služba zdarma

Občas nastanou chvíle, kdy nevíme co dělat. A to platí i u řízení. Nemalujme čerta na zeď, občas se ale může stát, že se vám například na automobilu udělá malá nehoda. Nebo vás potká nějaká nepříjemnost. V tuto chvíli můžete využít asistenční služby, která je v ceně nájmu auta. Vy nám zavoláte a my vám na místo pošleme mobilního technika, který dohlédne na to, aby se všechna poškození řádně zapsala – a zajistí kompletní dokumentaci vzniklých škod.

Věrnostní program

Dbáme na spokojenost svých klientů a velmi si vážíme toho, když se k nám rádi vrací. Proto nabízíme slevu 30 % při třetím zapůjčení vozidla. Podmínkou pro čerpání slevy je vrácení automobilu bez poškození.