Autopůjčovna Diviš nabízí k zapůjčení kvalitní vozy

Autopůjčovna Diviš nabízí k zapůjčení kvalitní vozy

Autopůjčovna Diviš nabízí k zapůjčení kvalitní vozy

25.03 2020

Autopůjčovna Diviš nabízí k zapůjčení kvalitní vozy
Potřebujete pro svůj záměr automobil, který uspokojí všechna vaše očekávání, a přitom si nechcete kupovat vlastní? Nebo je vaše auto porouchané a potřebujete nutně odvoz? V tom případě je pro vás autopůjčovna Praha perfektním řešením. Je nám jedno, jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu.

Vozový park, kde si vyberete

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Z toho důvodu je náš vozový park velmi dobře vybaven a udržován. Díky tomu si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše s možností manuální i automatické převodovky.

Důvěryhodnost s garanci plné flexibility

Život je plný nástrah a nečekaných událostí, které mohou zkřížit i ty opravdu pečlivě připravené plány. Je nám to naprosto jasné i z vlastních zkušeností, takže vám garantujeme připravení vozu do 90 minut od objednávky během celých sedmi dnů v týdnu. Díky tomu se už nebudete nikdy stresovat a hroutit kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, nebo kvůli tomu, že byste se neměli v čem přestěhovat.

Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte. Pokud vás zajímají ohlasy klientů, navštivte sekci s referencemi.

Autopůjčovna Diviš nabízí k zapůjčení kvalitní vozy

Co by vás mohlo ještě zajímat…

Pokud potřebujete pronájem vozu autopůjčovny Praha na delší dobu, je tu možnost operativního leasingu. Vozidla jsou určeny k cestování po České republice, ale i po EU. Stačí se s námi předem domluvit. Uvedené ceny platí pro veřejnost a smluvní partnery. Jak nájem, tak i kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje k pronájmu navíc výpis z obchodního rejstříku.

 

Další dotazy nebo připomínky?

Jakékoli další dotazy vám rádi zodpovíme na mailu info@autopujcovna-divis.cz nebo telefonu: +420 735 745 581