Pronájem luxusních aut

Potřebujete si půjčit automobil na jízdy po městě, na služební cestu či na dovolenou? A co byste řekli na to, že naše autopůjčovna se sídlem v Praze 4 nabízí i pronájem luxusních aut. Naše luxusní automobily jsou pravidelně kontrolovány a sepisovány. Nikdy nehrozí, že byste jeli v automobilu, který by nebyl v perfektním technickém stavu.
K tomu, aby mohlo jít o pronájem luxusních aut, nejsou naše automobily opatřeny žádnými reklamními potisky, které by pocitu vašeho komfortu ubíraly.

Pronájem našich luxusních vozů probíhá do devadesáti minut od přijetí objednávky. A je jen na vás, zda si jej vyzvednete u nás, v naší půjčovně aut, nebo zda si jej necháte přistavit. A pozor – s výjimkou letiště je přistavení vozidla po Praze zdarma. Naše luxusní auta jsou přizpůsobena tak, aby vám poskytla ten největší komfort a zážitek z cestování, jaký je jen možný. Říkáte si, že by bylo fajn jedno luxusní auto vlastnit na delší čas? Využijte naší služby pronájem luxusních aut na operativní leasing. Naše automobily půjčujeme na krátký, ale i delší čas.